Spúšťame ešte lepšie zľavové kupóny e-mailom!

V spolupráci so zahraničným e-shopom Gearbest nedávno sme priniesli zasielanie zľavových kupónov e-mailom, každú sobotu v čase okolo 10.00 hod. V e-maily sa nachádzal vždy produkt s výrazne nižšou cenou vďaka kupónu pre zľavu, napríklad 20 sluchátka Xiaomi za cenu 8 a podobne. Platnosť kupónu bola napríklad 6 kusov a podobne.

Rozhodli sme sa ponuku na ešte lepšie ceny zlepšiť a tak budeme lepšie zľavové kupóny zasielať častejšie. Rovnako navýšime aj počet kupónov. E-mail budeme zasielať maximálne pár krát do týždňa, aby sme vás zbytočne neotravovali. Samozrejme budeme zasielať len kupóny s bezkonkurenčnou cenou. Dôvod uvedenia zasielania kupónov týmto spôsobom je aj ten, že mnoho čitateľov nám píše, že kupóny sú expirované, po platnosti, takto vlastne dostanete do schránky kupóny, ktoré sú v danom momente platné. Dnešným dňom sme zlepšili aj spôsobom rozosielania e-mailov, kedy po odoslaní je e-mail v schránke každého odberateľa.

Prihlásením do newslettera máte možnosť získať exkluzívne zľavy pre smartfóny Xiaomi, ako aj pre náramky Xiaomi, powerbanky, repráčiky a mnoho ďalšieho príslušenstva.

Nižšie máte formulár pre odberu zľavových kupónov e-mailom. Po prihlásení k odberu ho vo svojej e-mailovej schránke potvrďte. Ak by sa nenachádzal v doručenej pošte skontrolujte priečinok spam.

Aktuálne zľavy

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť