Recenzia: Virtuálna realita VR Shinecon

IMG_20160425_200159

Máte už niekto okuliare na virtuálnu realitu pre svoj mobilný telefón? Ak nie, poďme sa pozrieť na cenovo veľmi výhodné okuliare, ktoré sme obdržali.

Mobilný telefón pre tieto okuliare by mal mať uhlopriečku displeja od 3.5 palca až po 6 palcov. Obrovskou výhodou tohto modelu je, že mobilný telefón je zacvaknutý do držiaku na okuliaroch. Stretol som sa s iným modelom okuliarov, držanie smarfónu bolo riešené horším spôsobom a to takým, že zadná strana mobilného telefónu bola malými prísavkami pripevnená o okuliare. Potom to spôsobovalo to, že prísavky sa uvolnili a mobilný telefón vám lietal v okuliaroch.

Súčasťou balenia tohto modelu sú samozrejme okuliare, handrička, manuál – aj v angličtine, samozrejme nepočítame so slovenčinou, záručná karta, ďalej je to ovládač, ale to je potrebné si pri objednávke skontrolovať, či je skutočne súčasťou balenia.

Šírku šošoviek je možné regulovať manuálne, to je tiež dobrá vec, potrebné to je všetko nastaviť aby vás neboleli oči. Okuliare na hlave netlačia, kvalita spracovania je na veľmi vysokej úrovni.

Cena okuliarov sa pohybuje na úrovni 19eur napríklad na nasledujúcom odkaze: