Recenzia: Xiaomi Redmi 3 s nádherným diamantovým telom

IMG_1714

Pred pár dňami sme obdržali mobilný telefón Xiaomi Redmi 3 s nádherným diamantovým zadným telom. Poďme sa pozrieť na podrobnosti tohto modelu.

Zariadenie Xiaomi Redmi 3 bolo dostupné v predaji v januári tohto roku za veľmi priaznivú cenu. 5 palcový displej je vyrábaný IPS technológiou, zobrazovanie farieb je veľmi pekné. Srdcom zariadenie je osemjadrový procesor Snapdragon 616 s taktom 1.5 Ghz a interným úložiskom 16GB s možnosťou rozšírenia pomocou pamäťových kariet až do kapacity 128GB. Do zariadenia je možné vložiť 2 sim karty.

Hlavný fotoaparát má 13 megapixelov čo je v danej cenovej kategórií skutočne skvelé. Predný fotoaparát je 5 megapixelový.

IMG_1718

Tlačítka pod displejom sú dotykové a pod stredným tlačítko svieti notifikačné svetlo. Môžu byť prekryté ochranným sklom. Na našom zariadení máme ochranné sklo na prednej strane, ktoré vôbec ani nie je vidieť čo skutočne robí skvelý dojem.

IMG_1719

IMG_1723

Súčasťou balenia je manuál, samozrejme v čínskom jazyku, nabíjačka s káblikom, ihla na vytiahnutie sim / micro card adaptéru. V zariadení je operačný systém android 5.1.1 s nadstavbou spoločnosti Xiaomi MIUI 7.

Čo skutočne oceňujem na zariadení je výdrž baterky, ktorá má kapacitu 4100mAh, s ktorou sa dá dosiahnuť výdrže 5 dní, samozrejme v závislosti od používania.

Zariadenie je možné si objednať vďaka aktuálnej zľave za veľmi priaznivú cenu od 119.61€. Štandartne sa cena zariadenia pohybuje na úrovni 160€.

Potrebné je použiť zľavový kupón: X2Redmi3 pri šedej verzií na nasledujúcom odkaze:

Ak chcete striebornú verziu zariadenia, potrebné je použiť zľavový kupón: XRedmi3 na nasledujúcom odkaze: