Otestovali sme šikovný náramok Xiaomi Miband 2!

image001

Konečne! Nový náramok Xiaomi Miband 2 v plnej kráse.

Náramok je štandardne balený v papierovej krabičke z recyklovateľného papiera.

image002

image003

Dá sa povedať, že balenie nového náramku je totožné ako pri predchádzajúcej verzií náramku.

image004

image005

Oproti predchádzajúcemu modelu Mi Band 1S sa nová generácia náramku líši, že obsahuje displej, na ktorom je možné zobrazovať rôzne funkcie, či už srdečný tep, čas, stav batérie, spálené kalórie, krokomer.

V aplikácií vo smartfóne bude možné ďalej nastavovať notifikácie pre hovory, sms, budík, pripomienky, notifikácie ďalších aplikácií. Náramok tiež monitoruje váš spánok a je vode-odolný.

Bohužiaľ meranie srdcového tepu nefunguje automaticky, ale manuálne. Existujú samozrejme aplikácie tretích strán, kde sa dá nastaviť automatické spustenie merania tepu, ale momentálne žiadna taká aplikácia zatiaľ Mi Band 2 nepodporuje.

image006

image007

Ďalšia skvelá funkcia, ktorou tento náramok disponuje (rovnako ako u predchádzajúceho modelu) je odomknutie Xiaomi telefónu bez nutnosti zadávania hesla alebo otlačku prsta. Čiže ak máte náramok na ruke Xiaomi telefón odomknete bez nutnosti verifikácie.

Čo sa týka baterky, tak jej výdrž bola stanovená na 20 dní.

image008

Náramok je možné si objednať aj u slovenského predajcu: http://www.mistores.eu/Xiaomi-MiBand-2-d100.htm

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť