Objednajte si nový model Xiaomi kamerky v cene 23.44€

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podporyWarning: Cannot assign an empty string to a string offset in /data/2/c/2c873890-d1ea-41d5-a3c2-aa2318c010cb/xiaomiphone.sk/web/wp-content/plugins/buttons-x/includes/class.btnsx.php on line 3016

little-square-camera-15

Spoločnosť Xiaomi pred pár dňami oficiálne predstavila novú kameru určenú predovšetkým do domácnosti.

Kamerka dokáže nahrávať video až vo Full HD rozlíšení. Váha predstavuje len 100g, v malej kocke o veľkosti 5cm vo všetkých stranách. Disponuje tiež wifi modulom, pomocou čoho kamerku jednoducho spárujete s routrom Xiaomi a tým je možný aj online stream kamery s aplikáciou MiHome.

Vďaka tomu budete mať prehľad čo sa deje vo vašej domácnosti aj keď nebudete doma. Na všetko vám postačí MiHome aplikácia. Tiež obsahuje detektor pohybu a detektor zvuku. Nájdeme tu aj SD slot pre karty až do kapacity 64GB. Na zadnej strane sa nachádza aj USB port. Potrebujete širší pozorovací uhol? Vďaka magnetu ak na seba postavíte 2 kamery vytvorí sa vám 180° pozorovací uhol v jednom obraze.

Kamerka už sa nachádza v zahraničnom e-shope v cene 23.44€, s poštovným zadarmo, môžete si ju objednať kliknutím na odkaz nižšie.

Prejsť do e-shopu s produktom Xiaomi XiaoFang 1080P v cene 23.44€

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše