Pozor na falošné Xiaomi Mi Band 2, nefungujú s aplikáciou Mi Fit App

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory


Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /data/2/c/2c873890-d1ea-41d5-a3c2-aa2318c010cb/xiaomiphone.sk/web/wp-content/plugins/buttons-x/includes/class.btnsx.php on line 3016

Xiaomi-Mi-Band-2

Spoločnosť Xiaomi tento rok predstavila ďalšiu generáciu náramku Mi Band 2. Dávajte si pozor, do predaja sa dostáva falošná kópia tohto náramku, ktorá nefunguje s aplikáciou Mi Fit App.

Náramok Mi Band 2 oproti predchádzajúcemu modelu Mi Band 1S sa líši, že obsahuje displej, na ktorom je možné zobrazovať rôzne funkcie, či už srdečný tep, čas, stav batérie, spálené kalórie, krokomer. V aplikácií vo smartfóne je možné ďalej nastavovať notifikácie pre hovory, sms, budík, pripomienky, notifikácie ďalších aplikácií. Náramok tiež monitoruje váš spánok a je vode-odolný. Ďalšia skvelá funkcia, ktorou tento náramok disponuje (rovnako ako u predchádzajúceho modelu) je odomknutie Xiaomi telefónu bez nutnosti zadávania hesla alebo otlačku prsta. Čiže ak máte náramok na ruke Xiaomi telefón odomknete bez nutnosti verifikácie. Stanovená výdrž batérie je 20 dní.

Cena náramku momentálne sa pohybuje na úrovni 25.62€ v zľave u zahraničného predajcu Gearbest od ktorého pravidelne nakupujeme Xiaomi produkty.

Prejsť do e-shopu s produktom Xiaomi Mi Band 2 v cene 25.62€

Zdroj: http://www.gizmochina.com/2016/10/01/fake-xiaomi-mi-band-2-sale-doesnt-pair-mi-fit-app/

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše