Xiaomi Redmi 3S z európskeho skladu, bez ďalších poplatkov v cene len 133.88€!

xiaomi_redmi_3_pro_screen

Spoločnosť Xiaomi v júni predstavila vylepšený model modelu Redmi 3 s názvom Redmi 3S. Xiaomi vyrába produkty ktoré majú výbornú kvalitu a snažia sa konkurovať popredným výrobcom ako Huawei, Samgung, Apple. Oproti konkurencií Xiaomi produkty majú skutočne nízku cenu a jedným z cenovo výhodných smartfónov je práve model Redmi 3S.

Aktuálne cena smartfónu u zahraničného e-shopu sa pohybuje na úrovni 133.88€, čo je zatiaľ najnižšia cena tohto smartfónu vrátane poplatkov. Smartfón sa nacháza v európskom sklade v Nemecku a je doručený do 7 dní.

Bez názvu

Smartfón obsahuje procesor octacore Snapdragon 4305 palcový displej s rozlíšením 720p, na zadnej strane snímač otlačkov prstov, hrúbkou tela 8,5 mm, hmotnosťou 144g. Máme tu 2 varianty jedna s 2GB RAM a 16GB ROM, 3GB RAM a 32GB ROM. Podpora pamäťových kariet samozrejmosťou. 5Mpx predná a 13Mpx zadná kamera s full HD nahrávaním. Xiaomi Redmi 3S obsahuje 4100 mAh batériu takže 4 – 5 dní vám zariadenie môže vydržať, samozrejme to závisí od viacerých faktorov, či máte napr. stále zapnutý mobilný internet a podobne. Podpora dvoch simkariet samozrejmosťou.

Aktuálny model s 2GB RAM a 16GB úložiskom je v cene 133.88€ obsahuje aj multilanguage, čo znamená, že operačný systém smartfónu je lokalizovaný aj do slovenčiny, češtiny a ostatných jazykov. Do e-shopu prejdete kliknutím na odkaz nižšie.

Prejsť do e-shopu s produktom Redmi 3S 2GB RAM 16GB ROM v cene 133.88€

Z EU skladu produkty do 4 dní máš doma, žiadne DPH/CLO pri doručení