360° Xiaomi Home kamera z EU skladu v cene 64.25€

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podporyWarning: Cannot assign an empty string to a string offset in /data/2/c/2c873890-d1ea-41d5-a3c2-aa2318c010cb/xiaomiphone.sk/web/wp-content/plugins/buttons-x/includes/class.btnsx.php on line 3016

dome

Spoločnosť Xiaomi koncom júla predstavila 360° kameru do domácnosti. Kamera je momentálne skladom u zahraničného predajcu v sklade v EU, čiže nie je potrebné platiť ďalšie poplatky navyše. Uvedená cena bežne u iných predajcov sa pohybuje na podobnej úrovni a to len na sklade v Číne, kedy je potom potrebné platiť ďalšie poplatky pri dovoze.

Kamera je vhodná pre monitorovanie domácnosti, kedy dokáže vytvárať 360° videá a tiež je možné vzdialeným pripojením otáčať touto kamerou v závislosti od bodu, na ktorý chcete kameru nasmerovať. Kamera tiež obsahuje slot na Micro SD karty, kde sa monitorovanie objektu v prípade potreby bude ukladať. Všetko nastavíte vďaka aplikácií YI Home App.

V prípade pohybu v danej miestnosti automaticky kamera nahráva 10 sekúnd záznamu, tiež vám príde notifikácia o pohybe a podobne.

Prejsť do e-shopu s produktom Xiaomi YI Dome Camera v cene 64.25€

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše