Ponúkame kupón na zľavu novej Xiaomi myšky


Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /data/2/c/2c873890-d1ea-41d5-a3c2-aa2318c010cb/xiaomiphone.sk/web/wp-content/plugins/buttons-x/includes/class.btnsx.php on line 3016

xiaomi-mouse-2

Nová Xiaomi myška patrí k najnovším produktom spoločnosti. V spolupráci so zahraničným e-shopom ponúkame kupón na zľavu.

Nová myška má trochu neobvyklý dizajn. Spodná časť je vyrobená z plastu, rovnako ako aj rolovacie koliečko a jeho okolie. Vrchná časť je vyrobená z pieskovaného eloxovaného hliníka, dizajnom podobnému tomu, ktorý používa Apple MacBook. Na spodnej strane myšky nájdeme hlavný vypínač, bluetooth modul a optický senzor. Xiaomi tvrdí, že snímač u novej myšky je vysoko kvalitný s presnosťou 95%. Dokonca sa môže použiť na povrchu s mliečnym sklom alebo textilom. Myš je možné spárovať pomocou Bluetooth technológie, alebo Wifi, dokonca podporuje pripojenie k dvom zariadeniam naraz. Podporovaná vzdialenosť od zariadenia je až 10m a je napájaná 3V batériou. Nová myška podporuje systémy Windows 7, 8, 10.

Vďaka nášmu kupónu s názvom: XiaoMiMou cena myšky klesne na sumu 18.10€.

Prejsť do e-shopu s produktom Xiaomi Mouse v cene 18.10€ so zľavovým kupónom: XiaoMiMou

Žiadne poplatky navyše pri doručení neplatíš