Video: UMi Diamond so systémom bez zamŕzania

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory


Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /data/2/c/2c873890-d1ea-41d5-a3c2-aa2318c010cb/xiaomiphone.sk/web/wp-content/plugins/buttons-x/includes/class.btnsx.php on line 3016

umi-diamond01%c2%a4uau-1

Spoločnosť UMi zverejnila nové video so smartfónom UMi Diamond, v ktorom pozdvihuje softvérovú stabilitu nového smartfónu.

Vo videu je vidieť pomerne príjemná užívateľská skúsenosť, prepínanie medzi aplikáciami je bez čakania a nemal by byť problém, keďže smartfón obsahuje 3GB RAM, rovnako aj spustenie aplikácií prebieha hladko. Rovnako aj pri hraní hier systém je pomerne rýchly bez sekania.

UMi Diamond prichádza s 5 palcovým HD displejom, s 2.5 stupňovým zahnutým sklom, ktorého názov je Dual T2X-1, sklo je viac odolné a táto odolnosť je zvýšená aj voči škrabancom. Procesorom zariadenia je Mediatek MT6753 s taktom 1.5GHz, ďalej tu nájdeme 3GB RAM, interné úložisko o kapacite 16GB, ktoré je možné rozšíriť pomocou micro SD kariet až do kapacity 128GB. Zadná kamera tu je 8 megapixelová, predná kamera 2 megapixelová. Batériu tu nájdeme s kapacitou 2.650mAh, smartfón pobeží na Androide 6.0 Marshmallow.

overview_12

Tiež tu nájdeme slot na Dual sim. Navyše pre používanie Micro karty nie je potrebné jeden slot Sim karty obetovať. Na Sim karty sú tu dva sloty a ďalší samostatný slot na Micro kartu.

Smartfón je možné si predobjednať v sume 107.91€ kliknutím na odkaz nižšie.

Prejsť do e-shopu s produktom UMi Diamond s 3GB RAM a 16GB interným úložiskom v cene 107.91€

Zdroj: http://www.gizchina.com

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše