Xiaomi Note 2 sa vypredal za 50 sekúnd!

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

xiaomi-mi-note-2-design-1-640x426

Záujem o novým model Xiaomi Note 2 je obrovský. Spoločnosť informovala, že bol vypredaný za 50 sekúnd, v oboch farebných variantách.

Dnes do predaja oficiálne vstúpil nový model Xiaomi Note 2, ktorý sa v domácej Číne vypredal za neuveriteľných 50 sekúnd. Nie je to prvý smartfón Xiaomi, ktorý sa tak rýchlo vypredal. Tiež sa to stalo aj pri modeli Xiaomi Mi5, ten bol ale dlhšie skladom.

3. novembra do predaja oficiálne vstupuje model Xiaomi Mix, takže aj tam môžme očakávať rýchle vypredanie. Ďalšie kolo predaja modelu Note 2 je naplánované na 8. novembra.

xiaomi-mi-note-2-sold-out-e1478005538745

Smartfón Xiaomi Note 2 prichádza so zahnutým displejom, zahnutým sklom na prednej aj zadnej strane. Zadná strana je hlinníková na ktorej sa nachádza sklo. Displej smartfónu je vyrábaný technológiou OLED a jeho uhlopriečka je 5.7 palca. Displej pokrýva 77.2% percenta prednej časti. Procesorom zariadenia Mi Note 2 je výkonný procesor Snapdragon 821 taktovaný na 2.35GHz. Máme tu viacero verzií RAM a interného úložiska. 4GB RAM + 64GB interné úložisko, 6GB RAM + 128GB interné úložisko, 6GB RAM + 128GB interné úložisko – špeciálna globálna edícia s plnou podporou LTE. Batéria v smartfóne disponuje kapacitou 4070mAh, ktorá podporuje rýchlonabíjanie Quick Charge 3.0. Taktiež je tu podpora NFC. Ultrazvukový snímač otlačkov prstov na prednej strane. Zadný fotoaparát je až 22 megapixelový s možnosťou nahrávania videa vo formáte 4K. Predný fotoaparát tu nájdeme 8 megapixelový.

Zdroj: http://www.xiaomitoday.com

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše