Máme pre vás vianočný kupón na Xiaomi kameru

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podporyWarning: Cannot assign an empty string to a string offset in /data/2/c/2c873890-d1ea-41d5-a3c2-aa2318c010cb/xiaomiphone.sk/web/wp-content/plugins/buttons-x/includes/class.btnsx.php on line 3016

V spolupráci so zahraničným e-shopom sme si pre vás pripravili zľavový kupón na najnovšiu domácu kamerku, vďaka ktorej získate produkt ešte za výhodnejšiu cenu.

Xiaomi Smart 1080P WiFi IP Camera

screenshot_3

Najnovšia domáca IP kamerka sa bežne predáva v sume 28€, momentálne na kamerku je zľava, ale vďaka nášmu kupónu jej cena klesne ešte nižšie. Kamerka dokáže nahrávať video až v rozlíšení Full HD. Váha predstavuje len 100g, v malej kocke o veľkosti 5cm vo všetkých stranách. Disponuje tiež wifi modulom, pomocou čoho kamerku jednoducho spárujete s routrom Xiaomi a tým je možný aj online stream kamery s aplikáciou MiHome.

Vďaka tomu budete mať prehľad čo sa deje vo vašej domácnosti aj keď nebudete doma. Na všetko vám postačí MiHome aplikácia. Tiež obsahuje detektor pohybu a detektor zvuku. Nájdeme tu aj SD slot pre karty až do kapacity 64GB. Na zadnej strane sa nachádza aj USB port. Potrebujete širší pozorovací uhol? Vďaka magnetu ak na seba postavíte 2 kamery vytvorí sa vám 180° pozorovací uhol v jednom obraze.

Kód kupónu: xiaofang. Cena kamerky klesne na krásnych 21.73€.

Prejsť do e-shopu s produktom Xiaomi Smart 1080P WiFi IP Camera v cene 21.73€ pri použití kupónu: xiaofang

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše