Vianočné zľavy na tieto Xiaomi produkty!

tipynanakup

Poďme sa pozrieť na množstvo Xiaomi produktov, ktoré kúpite za skvelé ceny, v niektorých prípadoch cena klesene ešte viac pri použití zľavového kupónu.

Bezdrôtové sluchátka Xiaomi

xiaomi-mi-sports-bluetooth-headset-featured-758x347

Medzi najnovší produkt spoločnosti Xiaomi patria bezdrôtové sluchátka. Povrch nových sluchátiek je podobný, ktorý nájdeme na Xiaomi náramkoch Mi Band 1 a Mi Band 1S. Sluchátka sú dokonca vodotesné a vydržia extrémne teploty od –20°C do 70°C. Pod hliníkovým rámom nájdeme reproduktor s kovovou membránou, vďaka ktorej je najlepšia kvalita zvuku cez nezávislé zvukové komory. Sluchátka ďalej podporujú hovory v HD kvalite s redukciou okolitého hluku. Sluchátka disponujú batériou o kapacite 110mAh, vďaka ktorej dokážu prehrávať hudbu až 7 hodín. Ultra pohotovostný režim sluchátok je 11 dní. Pri 10 minútach nabíjania batéria vydrží na 1 hodinu počúvania hudby. Približne za hodinu sa nabijú do maximálnej kapacity. Nové sluchátka sú v 2 farebných prevedeniach a v balení nájdete rôzne veľkosti štuplíkov. Nové sluchátka sa nachádzajú v predpredaji u overeného e-shopu kliknutím na odkazy nižšie.

Cena sluchátiek sa pohybuje na úrovni 29.88€, po použití kupónu: cbvkm2pj cena sluchátiek klesne na 25.24€.

Prejsť do e-shopu s produktom bezdrôtové sluchátka Xiaomi v cene 29.88€

Nový model Xiaomi VR

vr

Spoločnosť Xiaomi koncom októbra predstavila aj novú verziu okuliarov určených pre virtuálnu realitu. Do nových okuliarov určených pre virtuálnu realitu je možné vsadiť smartfón v uhlopriečkou displeja 5 – 5.7 palca. K okuliarom je tiež dodávané ovládanie pre pohyb v hrách. Taktiež v balení nájdeme aj 2x AA batérie. Cena okuliarov v predaji sa pohybuje na úrovni 72.28€, po použití kupónu: qqfqu81m cena okuliarov klesne na sumu 62.88€.

Prejsť do e-shopu s produktom Xiaomi VR 3D Glasses v cene 72.28€

Xiaomi Mi Band 2

getfile-aspx

Náramok od spoločnosti Xiaomi, najnovší model náramku s názvom Mi Band 2 je medzi užívateľmi veľmi populárny. Všetko to je hlavne vďaka nízkej cene, dlhej výdrži batérie, meraniu fyzických aktivít. Náramok má udávanú výdrž batérie až 20 dní, tiež dokáže odmerať váš tep, samozrejme je tu aj meranie spánku, krokomer. Dokážete ho spárovať so svojím Android a iOS zariadením. Ďalej náramok slúži aj ako pripomienkovač.

Medzi ďalšie výhody patrí funkcia ak máte náramok na ruke a v smartfóne Xiaomi máte nastavené odomknutie aj pomocou náramku, Xiaomi smartfón odomknete aj bez nutnosti zadania hesla, alebo otlačku prsta. Táto funkcia slúži vďaka bluetooth prepojiteľnosti náramku a smartfónu Xiaomi. Náramok si môžete objednať v zníženej sume už za 20.64€.

Prejsť do e-shopu s produktom Xiaomi Mi Band 2 v cene 20.64€

Xiaomi Mi Band 1S

xiaomi-mi-band-1s-colores

Najnovším nositeľným náramkom spoločnosti Xiaomi je model Mi Band 2. Mnoho ľudí preferuje aj model Mi Band 1S, ktorý síce nedisponuje displejom, ale jeho výdrž dosahuje aj 30 dní. S cenou okolo 10.13€ získate náramok, ktorý v noci monitoruje váš spánok a pomocou senzorov vyhodnotí jeho kvalitu a dĺžku. Ďalšou užitočnou funkciou náramku je snímač tepu, ktorý na iOS AppStore a Android Store funguje pri manuálnom spustení. Dokonca v obchode pre Android sa nachádza neoficiálna aplikácia k tomuto náramku, v ktorej sa dá nastaviť kedy sa automaticky má snímač tepu spustiť, čiže jednoducho si nastavíte interval snímania tepu automaticky.

Prejsť do e-shopu s produktom Xiaomi Mi Band 1S v cene 10.13€

Xiaomi myš
xiaomi-mouse-2Ďalším najnovším produktom spoločnosti Xiaomi je počítačová myš. Nová myška má trochu neobvyklý dizajn. Spodná časť je vyrobená z plastu, rovnako ako aj rolovacie koliečko a jeho okolie. Vrchná časť je vyrobená z pieskovaného eloxovaného hliníka, dizajnom podobnému tomu, ktorý používa Apple MacBook. Na spodnej strane myšky nájdeme hlavný vypínač, bluetooth modul a optický senzor. Xiaomi tvrdí, že snímač u novej myšky je vysoko kvalitný s presnosťou 95%. Dokonca sa môže použiť na povrchu s mliečnym sklom alebo textilom. Myš je možné spárovať pomocou Bluetooth technológie, alebo Wifi, dokonca podporuje pripojenie k dvom zariadeniam naraz. Podporovaná vzdialenosť od zariadenia je až 10m a je napájaná 3V batériou. Nová myška podporuje systémy Windows 7, 8, 10. Cena v predaji sa pohybuje na skvelých 18.10€.

Prejsť do e-shopu s produktom Xiaomi Portable Mouse v cene 18.10€

Batoh Xiaomiscreenshot_5

Za najnižšiu cenu 9.05€ si môžete objednať 20L batoh od Xiaomi. Presne tak, spoločnosť Xiaomi má aj svoj batoh. Výhodou batohu je, že ho je možné nastaviť až do 3 rôznych typov batohu. Vďaka ľahkej nylonovej tkanine batoh má nízku hmotnosť, má zvýšenú odolnosť proti vode a materiál z ktorého je vyrobený sa tak ľahko nepokrčí. K dispozícií sú 3 farebné prevedenia batohu.

Prejsť do e-shopu s produktom Xiaomi 20L Backpack v cene 9.05€

Xiaomi Mi Youth Edition Bluetooth reproduktor

1465632368337938

V sume 15.39€ je možné si kúpiť najnovší model Bluetooth repráčika od Xiaomi, ktorý na jedno nabitie vydrží prehrávať hudbu až po dobu 5 hodín.

Prejsť do e-shopu s produktom Xiaomi Mi Youth Edition Bluetooth reproduktor v cene 15.39€

Sluchátka Piston 3 Pro

piston-pro-10

Hlavný modul nových Piston 3 Pro je celý hliníkový, sluchátka disponujú tromi hardvérovými tlačítkami, ktoré umožňujú prehrať alebo zastaviť hudbu a prepínať medzi skladbami. Spoločnosť Xiaomi sa rozhodla, že nebude pri sluchátkach používať ploché káble. Káblik je vyrobený z matného povrchu. V balení nájdeme aj 4 veľkosti štuplíkov. Cena sluchátiek sa momentálne pohybuje na úrovni 23.54€, pri použití kupónu s názvom: LHXMPR

ich cena klesne na: 22.63€

Prejsť do e-shopu s produktom Xiaomi In-ear Hybrid Earphones Pro v cene 23.54€

Kliknutím sem prejdete na kompletnú ponuku produktov Xiaomi

Žiadne poplatky navyše pri doručení neplatíš