Xiaomi hodinky Amazfit vstupujú na trh USA

Amazfit-Watch-smartwatch_1

Spoločnosti Xiaomi a Huami spoločne koncom augusta predstavili vlastné hodinky. Pred pár dňami sme vás informovali, že hodinky konečne dostali anglický jazyk.

Ale z akého dôvodu sú lokalizované do angličtiny keď primárne obsahovali len čínsky jazyk? Podľa najnovších informácií spoločnosť Xiaomi s novými hodinkami plánuje preraziť na trh USA.

Amazfit-Watch-smartwatch_14

Spoločnosti Huami a Xiaomi na hodinkách pracovali 2 roky v USA. Nové hodinky obsahujú 1.34 palcový okruhlý displej s rozlíšením 300×300 pixelov. Ďalej obsahujú procesor s frekvenciou 1.2GHz, 512MB RAM, 4GB interné úložisko. V hodinkách je zabudovaný GPS čip, vďaka ktorému monitorovanie fitnes aktivít je ešte ľahšie. V hodinkách sa nachádza batéria s kapacitou 280mAh, pri bežnom používaní denne po pol hodine behu pri zapnutom GPS vydržia 5 dní bez nabíjania. Len pri watch móde, základných vlastnostiach hodiniek výdrž hodiniek je stanovená až 11 dní. Pri zapnutom GPS a monitorovaní tepu výdrž je stanovená na 35hodín. Hodinky majú certifikáciu IP67, snímač tepu, krokomer. Hodinky je možné spárovať so Xiaomi aplikáciou Mi Fit.

Cena hodiniek sa pohybuje na úrovni 125.12. V e-shope pri výbere poštovného typu: SF Express – Tax included (5-8 Business Days) v cene 10.12 nebudete platiť ďalšie poplatky pri ich doručení.

Prejsť do e-shopu s produktom Xiaomi hodinky AMAZFIT v cene 125.12€