CEO Xiaomi s pripravovanou modrou variantou smartfónu Note 2

Mi-Note-2-Coral-Blue-2

Spoločnosť Xiaomi v novembri predstavila smartfón Note 2, ktorý prišiel v dvoch farebných prevedeniach. Strieborná a čierna verzia.

Už počas CES 2017 veľtrhu bolo možné vidieť aj nové farebné verzie modelu Note 2. Boli to farebné varianty: zelená, fialová, ružová. Vyzerá to tak, že ďalšia farebná varianta modelu Note 2 sa čoskoro začne predávať. CEO Xiaomi Lei Jun počas lyžovačky vo Švajčiarsku sa odfotil s novou farebnou verziou koralovou modrou. Fotografie zverejnil prostredníctvom svojho Weibo účtu.

Smartfón Xiaomi Note 2 prichádza so zahnutým sklom na prednej aj zadnej strane. Zadná strana je hlinníková na ktorej sa nachádza sklo. Displej smartfónu je vyrábaný technológiou OLED a jeho uhlopriečka je 5.7 palca. Displej pokrýva 77.2% percenta prednej časti. Procesorom zariadenia Mi Note 2 je výkonný procesor Snapdragon 821 taktovaný na 2.35GHz. Máme tu viacero verzií RAM a interného úložiska. 4GB RAM + 64GB interné úložisko, 6GB RAM + 128GB interné úložisko, 6GB RAM + 128GB interné úložisko – špeciálna globálna edícia s plnou podporou LTE.

Batéria v smartfóne disponuje kapacitou 4070mAh, ktorá podporuje rýchlonabíjanie Quick Charge 3.0. Taktiež je tu podpora NFC. Ultrazvukový snímač otlačkov prstov na prednej strane. Zadný fotoaparát je až 22 megapixelový s možnosťou nahrávania videa vo formáte 4K. Predný fotoaparát tu nájdeme 8 megapixelový.

Zdroj: http://www.gizmochina.com

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše