Náramok MGCOOL Band 2 z EU skladu v cene len 19.92€


Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /data/2/c/2c873890-d1ea-41d5-a3c2-aa2318c010cb/xiaomiphone.sk/web/wp-content/plugins/buttons-x/includes/class.btnsx.php on line 3016

mgcool

Celá koncepcia novej značky MGCOOL pokrýva športové kamery, inteligentné nostiteľné zariadenia a ďalšie doplnky. Medzi hlavné produkty patria športové kamery a 360 stupňové kamery. Cieľom je priniesť užívateľom lepší životný štýl vďaka najnovším technologickým produktom, ktoré sú inteligentné, moderné a cenovo dostupné.

mgcool2

Spoločnosť MGCOOL v novembri spustila predaj nového náramku ELE MGCOOL Band 2. Nový šikovný náramok obsahuje OLED displej s ergonomicky dizajnovaným náramkom. Náramok dokáže monitorovať spánok, tepovú frekvenciu, alarm pri strate smartfónu. Náramok nemá žiadne fyzické tlačítko, zobrazovanie funkcií je možné ovládať pomocou dotykového displeja. Náramok disponuje batériou o kapacite 80mAh, ktorá zaručí približne 7 dní výdrže na jedno nabitie.

Náramok sa nachádza v EU sklade v sume 19.92€, iróniou je, že v EU sklade je lacnejší ako v sklade v Číne v sume 22.10€. Produkt vyjde lacnejšie a bude doručený rýchlejšie.

Prejsť do e-shopu s produktom ELE MGCOOL Band 2 v cene 19.92€ z EU skladu
mgcool-smart-band

Žiadne poplatky navyše pri doručení neplatíš