Umi Plus teraz vo výraznej zľave

screenshot_1

Spoločnosť UMI nedávno predstavila novú vlajkovú loď UMI Plus. Smartfón aktuálne vďaka kupónu je možné kúpiť za lákavú sumu.

UMI Plus prichádza v 2 farebných prevedeniach – šedý a zlatý. Predná časť na oboch farebných prevedeniach je čierna. Udávaná uhlopriečka displeja je 5.5 palca s 2.5 stupňovým miernym zahnutím. Procesorom zariadenia je Mediatek Helio P10, ktorý beží na Androide 6.0.

Zadný fotoaparát tu nájdeme 13 megapixelový, predný fotoaparát 5 megapixelový. Taktiež tu nájdeme nabíjací konektor Typ-C, podporu kariet a interné úložisko o kapacite 32GB. RAM o veľkosti 4GB.

Smartfón obsahuje 4000mAh batériu, ktorá podporuje rýchlo-nabíjanie Quick Charge. Snímač otlačkov prstov tu máme Touch ID 2.1+ vďaka ktorému smartón sa odomkne za 0.1 sekundy. Samozrejme tento senzor je 360 stupňový, takže nezáleží na tom s ktorej strany prst priložíte. Navyše všetko je zabalené v krásnom, elegantnom balení.

Smartfón sa aktuálne predáva v sume 167.06. Vďaka kupónu s názvom: umiplus16

jeho cena klesne na úroveň 140.33€. keďže je smartfón odosielaný z Číny, treba počítať s platbou DPH vo výške 20%,  finálna cena smartfónu s poplatkami je cca 169€.

Prejsť do e-shopu s produktom UMi Plus so 4GB RAM a 32GB interným úložiskom v cene 140.33€ pri použití kupónu: umiplus16

screenshot_2

screenshot_4

Z EU skladu produkty do 4 dní máš doma, žiadne DPH/CLO pri doručení