Bleskové výpredaje: Xiaomi Router s 1TB HDD z EU skladu za 73.24€ z pôvodných 88.81€!

mirouter

Spoločnosť Xiaomi tiež predáva router s podporou prenosu až 1167Mbps, ktorý disponuje integrovaným hardiskom s kapacitou 1TB.

Jeho názov je Xiaomi Mi R1D AC WiFi Router, ktorý obsahuje duálnu wifi 2.4GHz a 5GHz s rýchlosťou až 1167Mbps. Router obsahuje RAM s kapacitou 256MB, procesor v zaridení nájdeme Broadcom Dual-core taktovaný na 1GHz. Integrovaný hardisk disponuje kapacitou 1TB. Na hardisk môžete jednoducho pristupovať cez aplikáciu Mi Wifi v smartfóne, taktiež je možné nastaviť zálohovanie smartfónu na tento disk.

Ďalej router obsahuje 3x LAN porty, z toho jeden slúži pre pripojenie internetu. Nájdeme tu aj USB vstup pre pripojenie ďalšieho externého úložiska. Konfigurácia routru je jednoduchá cez aplikáciu Mi Wifi v smartfóne. Navyše užívateľské rozhranie routru je v angličtine / či už cez pripojenie na pc alebo cez aplikáciu. V rámci bleskového výpredaja cena routru sa pohybuje na úrovni 73.24€ z európskeho skladu! Tým pádom balík nebude zadržaný na colnici a nebudete platiť poplatky navyše.

Prejsť do e-shopu s produktom Xiaomi 1TB Router v cene 72.90€

Žiadne DPH/CLO pri doručení: