Čo všetko vieme o pripravovanej vlajkovej lodi Xiaomi Mi6

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Asi najočakávanejšou udalosťou tohto roka pre všetkých MI fanúšikov je predstavenie novej vlajkovej lode spoločnosti Xiaomi, model Mi6.

Špekulovalo sa, že Xiaomi Mi6 získa procesor Snapdragon 835 s nižím taktom, kvôli veľkým objednávkam tohto procesora pre spoločnosť Samsung pre svoj nový smartfón. Analytik Kevin Wang prezradil, že Xiaomi Mi6 získa rovnaký plnohodnotný procesor Snapdragon 835, ktorý bude Qualcomm dodávať Samsungu.

Základná edícia modelu Xiaomi Mi 6 príde s 5.2 palcovým Full HD displejom, 4GB RAM, 32GB interným úložiskom v cene 290 dolárov. Vyššia verzia smartfónu bude obsahovať 2K displej, 4GB RAM a 64GB interné úložisko. Predná kamera u oboch modelov získa snímač Sony IMX268, 8 megapixelový, rovnaký, ktorý nájdeme u modelu Xiaomi Note 2. Zadný fotoaparát ale nebude 22 megapixelový, ktorý nájdeme u Xiaomi Note 2, ale 12 megapixelový Sony IMX386.

Tiež sa špekuluje o variante so 6GB RAM + 128GB interným úložisko, táto najvyššia verzia by mala obsahovať keramické telo a očakávaná cena tohto modelu sa bude pohybovať na úrovni 362 dolárov.

Smartfón pravdepodobne bude predstavený už budúci mesiac.

Zdroj: http://www.gizchina.com

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše