Predstavenie Xiaomi Mi6 sa zrejme oneskorí

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory


Plánovanie predstavenie nového Xiaomi Mi6 bolo pôvodne plánované na koniec marca, prípadne v mesiaci apríl.

Užívateľ @ 冷希Dev na sociálnej sieti Weibo informoval, že predstavenie nového smartfónu Xiaomi Mi6 je odložené na máj. Dôvodom sú problémy s dodaním procesora Snapdragon 835 pre smartfón Mi6. Ako sme vás skoršie informovali hlavným odberateľom nového procesora je spoločnosť Samsung pre svoj nový smartfón Galaxy S8, vďaka ktorému spoločnosť Qualcomm uprednostňuje tieto predaje samozrejme kvôli obrovským predajom. Každopádne nový Xiaomi Mi6 získa plnohodnotný procesor Snapdragon 835 a nebude žiadnym spôsobom podtaktovaný.

Xiaomi Mi6 získa čip fotoaparátu Sony IMX400. Smartfón príde v 2 veľkostiach displeja, s uhlopriečkou 5.15 palca, s ktorou sme sa stretli u modelu Xiaomi Mi5S. Ďalšia varianta je s displejom s uhlopriečkou 5.7 palca. Dizajnovo smartfóny od seba budú mierne odlišné.

Model s 5.7 palcovou uhlopriečkou získa duálnu kameru. Menší model duálnu kameru nezíska. 5.2 palcový Xiaomi Mi6 bude tenký len 8mm a bude obsahovať batériu o kapacite 3200 mAh. Smartfón získa 4GB RAM a 32GB interné úložisko. 5.7 palcový Xiaomi Mi6 získa 6GB RAM a 64GB interné úložisko.

Zdroj: https://www.gizmochina.com

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše