Toto je nová farebná varianta Xiaomi Mi Note 2

Xiaomi Note 2 bol pôvodne predstavený v dvoch farebných verziách. Čierna varianta a strieborná.

Najnovšia varianta odhaľuje tento model v novej farebnej variante Cherry Pink. Fotografiu smartfónu na sociálnu sieť Weibo zverejnil užívateľ  @ Zheng Shaoyou. Vyzerá to tak, že nová farebná varianta sa na trhu objaví čoskoro.

Smartfón Xiaomi Note 2 prichádza so zahnutým sklom na prednej aj zadnej strane. Zadná strana je hlinníková na ktorej sa nachádza sklo. Displej smartfónu je vyrábaný technológiou OLED a jeho uhlopriečka je 5.7 palca. Displej pokrýva 77.2% percenta prednej časti. Procesorom zariadenia Mi Note 2 je výkonný procesor Snapdragon 821 taktovaný na 2.35GHz.

Máme tu viacero verzií RAM a interného úložiska. 4GB RAM + 64GB interné úložisko, 6GB RAM + 128GB interné úložisko, 6GB RAM + 128GB interné úložisko – špeciálna globálna edícia s plnou podporou LTE. Batéria v smartfóne disponuje kapacitou 4070mAh, ktorá podporuje rýchlonabíjanie Quick Charge 3.0. Taktiež je tu podpora NFC. Ultrazvukový snímač otlačkov prstov na prednej strane. Zadný fotoaparát je až 22 megapixelový s možnosťou nahrávania videa vo formáte 4K. Predný fotoaparát tu nájdeme 8 megapixelový.

Zdroj: http://www.xiaomitoday.com

Žiadne poplatky navyše pri doručení neplatíš