Bezrámčekový Ulefone Future z EU skladu lacnejší v cene 187.14€

screenshot_2

Spoločnosť Ulefone v minulom roku predstavila nový model smarfónu s názvom Future, ktorý je ďalším konkurentom vlajkových lodí známych spoločností.
Ulefone Future prichádza s 5.5 displejom, s operačným systémom android 6.0. Srdcom zariadenia je procesor Helio P10 MTK6755 taktovaný na 1.95GHz,samozrejme 64bitový, konektor USB C, podpora rýchlonabíjania, batéria má kapacitu 3000mAh.

Medzi hlavnými prednosťami zariadenia patrí bezrámčekový displej, ktorý je prezentovaný samotným výrobcom takým spôsobom, že zariadenie jednoducho budete ovládať jednou rukou ako keby ste ovládali 5 palcový smartfón.

Vďaka podpore rýchlonabíjania zariadenie nabijete len za 1 hodinu.

Displej je pokrytý sklom Gorilla Glass 3. Velkosť RAM je 4GB a interné úložisko 32GB. Podpora dual sim samozrejmosťou, taktiež podpora pamäťových kariet až do kapacity 128GB. Ďalej je to 5mpx predná kamera a 16mpx zadná kamera. Zaujímavosťou s pomedzi smartfónov je čítačka otlačkov prstov, ktorá je umiestnená na bočnej pravej strane zariadenia, na prednej strane sú 3 virtuálne tlačítka. Samozrejmosťou je Bluetooth 4.0, GPS, kompas, gyroskop a pod. Zariadenie je tým pádom pripravené na virtuálnu realitu.

Smartfón je na sklade v Európe u zahraničného predajcu v cene 187.14€, pedtým cena sa pohybovala na úrovni 206.28€, keďže je smartfón skladom v EU nebudete musieť platiť ďalšie poplatky pri doručovaní. Smartfón samozrejme obsahuje aj slovenský jazyk.

Prejsť do e-shopu s produktom Ulefone Future v cene 187.14€

screenshot_3

Žiadne poplatky navyše pri doručení neplatíš