Dva smartfóny Vivo V5 explodovali počas nabíjania

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory


Spoločnosť Vivo v novembri prišla s modelom Vivo V5.

Z Indie tento týždeň boli zverejnené dve fotografie smartfónu, kedy model explodoval počas nabíjania. Prvý prípad vyššie je v miestnom obchode, kde smartfón explodoval počas nabíjania. Na obrázku je jasne vidieť, že celá zadná časť smartfónu bola roztavená.

Ďalší prípad môžeme vidieť na obrázku nižšie. Tieto prípady sa stali behom 1 týždňa. Spoločnosť Vivo sa zatiaľ k incidentu nevyjadrila.

Vivo V5S obsahuje 5.5 palcový displej s rozlíšením HD, ktoré chráni 2.5 stupňové odolné sklo Gorilla Glass 3. Smartfón obsahuje procesor Mediatek MT6750 taktovaný na 1.5GHz. Smartfón obsahuje RAM o kapacite 4GB, interné úložisko s kapacitou 64GB, ktoré je možné rozšíriť pomocou Micro SD kariet až do kapacity 256GB. Hlavný fotoaparát smartfón obsahuje 13 megapixelový, predný selfie fotoaparát až 20 megapixelový.

Smartfón podporuje Dual Sim, snímač otlačkov prstov je integrovaný v domovskom tlačítku na prednej strane smartfónu. Batéria v smartfóne má kapacitu 3000mAh, bez podpory rýchlonabíjania. Smartfón má 3 farebné prevedenia: matná čierna, zlatá. Cena smartfónu sa pohybuje na úrovni 272.

Zdroj: https://www.gizmochina.com

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše