Huami (Xiaomi) prichádza na trh s náramkom Amazfit Health Band

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory


Spoločnosť Huami, ktorá je dcérskou spoločnosťou Xiaomi,  prichádza na trh s vlastným náramkom! Šikovné náramky Xiaomi Mi Band sa predávajú pod značkou Xiaomi, ale v skutočnosti ich vyrába spoločnosť Huami. Taktiež na trhu poznáme aj Xiaomi Huami hodinky Amazfit.

A práve názov nového náramku je Amazfit Health Band. Mi Band 2 je známy svojou nízkou cenou, no v prípade Amazfit náramku cena produktu bude vyššia v cene 100 dolárov. Náramok na jedno nabitie vydrží 7 dní, má certifikáciu IP67 vďaka ktorej je vode a prachu odolný. Obsahuje rovnaké funkcie ako Xiaomi Mi Band 2. Obsahuje vstavný čip EKG (elektrokardiogram), ktorý dokáže detegovať EKG kedykoľvek a kdekoľvek. 

Po synchronizácii sa údaje zobrazia na displeji smartfónu. Môže tiež zistiť variabilitu srdcovej frekvencie (HRV). Náramok tiež obsahuje  fotoelektrický snímač PPG pre nepretržité sledovanie srdcovej frekvencie a spánku. Náramok sa začne predávať vo farbách: čierna, zafírová modrá, ružová zlatá. Predaj začína dnes v domácej Číne.

Zdroj: http://phoneradar.com

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše