Keramická verzia Xiaomi Mi6 príde v limitovanom množstve

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory


Spoločnosť Xiaomi už v piatok spustí oficiálny predaj nového smartfónu Xiaomi Mi6.

Najnovšia informácia zo sociálnej siete Weibo naznačuje, že keramická verzia smartónu v prvom predaji tiež bude dostupná, ale vo veľmi obmedzenom počte, vyjadril sa analytik Pan Jiutang. Dôvodom spomalenia výroby je malá kapacita CNC strojov pre výrobu keramických krytov. Dodávatelia spoločnosti Xiaomi postupne zvyšujú tento počet CNC strojov, takže v najbližších mesiacoch dostupnosť keramickej verzie sa zlepší.

Xiaomi Mi6 prichádza s 5.15 palcovým displejom s rozlíšením Full HD. Smartfón obsahuje procesor Snapdragon 835. V AnTuTu smartfón Mi6 dosahuje skóre 184.292 vďaka čomu je najvýkonnejším smartfónom súčasnosti. Telo smartónu Xiaomi Mi6 je krásne zahnuté na predej aj zadnej strane. Na zadnej strane je to tzv. 4D zahnutie, kedy je smartfón zahnutý aj na bočných aj na vrchnej a spodnej časti.

Oproti predchádzajúcemu modelu batéria u nového Xiaomi Mi6 bola zvýšená na kapacitu 3 350mAh, tiež podporuje Quick Charge 4.0. Audio jack v smartfóne chýba, vďaka tomu je smartfón vode-odolný.

Smartfón získal duálny fotoaparát, každý 12 megapixelový, s optickou stabilizáciou. Predný fotoaparát 8 megapixelový. Smartfón prichádza v 5 farebných prevedeniach: biela, čierna, modrá, špeciálna strieborná edícia, keramika. V základnej edícií nechýba 6GB RAM a 64GB interné úložsko.

Zdroj: https://www.gizmochina.com

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše