LeEco Le Pro 3 AI Edition na prvých fotkách!

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory


Spoločnosť LeEco pred 3 dňami predstavila nový smartfón LeEco Le Pro 3 AI Edition. Na internete sa objavili prvé fotografie smartfónu.

Behom 24 hodín si nový smartfón predobjednalo 4.8 milióna zákazníkov. Nový smartfón LeEco Le Pro 3 AI Edition prichádza s 5.5 palcovým displejom s rozlíšením Full HD. Procesorom smartfónu je Helio X23 taktovaný na frekvenciu 2.3GHz, so 4GB RAM a 32GB interným úložiskom. Vyššia verzia obsahuje tiež 4GB, ale 64GB interné úložisko, vo vylepšenej verzií je výkonnejší procesor Helio X27 taktovaný na 2.6GHz. Hlavný fotoaparát smartfón obsahuje duálny 13 megapixelový, predný fotoaparát 8 megapixelový.

Smartfón obsahuje batériu o kapacite 4000mAh. Smartfón obsahuje vlastného hlasového asistenta, niečo podobné ako Siri od Apple. Hlasový asistent sa nazýva LeLe. Hlasový asistent podporuje celý rad systémových aplikácií smartfónu, ale aj aplikácie tretích strán. Tiež pomocou hlasového asistenta môžete nakupovať a platiť pomocou služby AliPay. Hlasový asistent LeLe sa stále učí a vylepšuje svoje funkcie. Cena nového smartfónu sa bude v predaji pohybovať v sume 260 dolárov a 350 dolárov. Smartfón získa farebné varianty zlatá, čierna, ružová zlatá.

Zdroj: http://www.xiaomitoday.com

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše