Xiaomi Mi6 keramická verzia príde v máji

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory


Spoločnosť Xiaomi dnes oficiálne začala v Číne predávať nový model smartfónu Xiaomi Mi6.

Smartfón v prvom predaji sa začal predávať zatiaľ len v klasickej čiernej variante. Keramická verzia zatiaľ nebola dodaná. Analytik Pan Jiutang prišiel s informáciou, kedy by mohla byť keramická verzia dostupná. Podľa jeho tvrdení tento model sa do predaja dostane 10. mája. Hlavným problémom je obmedzený počet CNC strojov na spracovávanie keramického krytu. Postupne sa tieto výrobné stroje zvyšujú, vďaka čomu by v najbližších týždňoch dostupnosť mala byť lepšia.

Xiaomi Mi6 prichádza s 5.15 palcovým displejom s rozlíšením Full HD. Smartfón obsahuje procesor Snapdragon 835. V AnTuTu smartfón Mi6 dosahuje skóre 184.292 vďaka čomu je najvýkonnejším smartfónom súčasnosti. Telo smartónu Xiaomi Mi6 je krásne zahnuté na predej aj zadnej strane. Na zadnej strane je to tzv. 4D zahnutie, kedy je smartfón zahnutý aj na bočných aj na vrchnej a spodnej časti.

Oproti predchádzajúcemu modelu batéria u nového Xiaomi Mi6 bola zvýšená na kapacitu 3 350mAh, tiež podporuje Quick Charge 4.0. Audio jack v smartfóne chýba, vďaka tomu je smartfón vode-odolný.

Smartfón získal duálny fotoaparát, každý 12 megapixelový, s optickou stabilizáciou. Predný fotoaparát 8 megapixelový. Smartfón prichádza v 5 farebných prevedeniach: biela, čierna, modrá, špeciálna strieborná edícia, keramika. V základnej edícií nechýba 6GB RAM a 64GB interné úložsko.

Zdroj: http://www.xiaomitoday.com

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše