Certifikáciou TENAA prešiel Xiaomi Mi6 v keramickej verzií

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory


Čínskym certifikačným úradom TENAA, ktorý je potrebný pre spustenie predaja nových smartónov prešiel smartfón Xiaomi Mi6 v keramickej verzií.

Na podľa obrázku je vidieť, že keramická verzia smartfónu je viac lesklá. Taktiež tento model by mal byť zo zadnej strany viac zahnutý. Tento model je pravdepodobne určený pre čínsky trh, keďže na zadnej strane sa nachádza logo China Mobile. Ostatné parametre by mali zostať nezmenené.

Xiaomi Mi6 prichádza s 5.15 palcovým displejom s rozlíšením Full HD. Smartfón obsahuje procesor Snapdragon 835. V AnTuTu smartfón Mi6 dosahuje skóre 184.292 vďaka čomu je najvýkonnejším smartfónom súčasnosti. Telo smartónu Xiaomi Mi6 je krásne zahnuté na predej aj zadnej strane. Na zadnej strane je to tzv. 4D zahnutie, kedy je smartfón zahnutý aj na bočných aj na vrchnej a spodnej časti. Oproti predchádzajúcemu modelu batéria u nového Xiaomi Mi6 bola zvýšená na kapacitu 3 350mAh, tiež podporuje Quick Charge 4.0. Audio jack v smartfóne chýba, vďaka tomu je smartfón vode-odolný. Smartfón získal duálny fotoaparát, každý 12 megapixelový, s optickou stabilizáciou. Predný fotoaparát 8 megapixelový. V základnej edícií nechýba 6GB RAM a 64GB interné úložisko. Keramická verzia bude obsahovať 128GB interné úložisko.

Zdroj: https://www.gizmochina.com

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše