Neprehliadnite: Xiaomi Band 2 teraz lacnejší v cene 18.25€

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podporyWarning: Cannot assign an empty string to a string offset in /data/2/c/2c873890-d1ea-41d5-a3c2-aa2318c010cb/xiaomiphone.sk/web/wp-content/plugins/buttons-x/includes/class.btnsx.php on line 3016

Screenshot_1

Pred pár dňami sme vám poskytli zľavové kupóny na Xiaomi Mi Band 2. Problém bol, že ihneď boli uplatnené a tak nie každý náramok mohol kúpiť za lepšiu cenu. V spolupráci so zahraničným e-shopom Xiaomi Mi Band 2 bola momentálne zlacnená pre všetkých užívateľov bez potreby zadávania kupónu.

Oproti predchádzajúcemu modelu Mi Band 1S sa nová generácia náramku líši, že obsahuje displej, na ktorom je možné zobrazovať rôzne funkcie, či už srdečný tep, čas, stav batérie, spálené kalórie, krokomer. V aplikácií vo smartfóne je možné ďalej nastavovať notifikácie pre hovory, sms, budík, pripomienky, notifikácie ďalších aplikácií. Náramok tiež monitoruje váš spánok a je vode-odolný. Ďalšia skvelá funkcia, ktorou tento náramok disponuje (rovnako ako u predchádzajúceho modelu) je odomknutie Xiaomi telefónu bez nutnosti zadávania hesla alebo otlačku prsta. Čiže ak máte náramok na ruke Xiaomi telefón odomknete bez nutnosti verifikácie. Udávaná výdrž batérie 20 – 25 dní. Samozrejmosťou je kompatibilta s iOS a Android, na všetko slúži aplikácia Mi Fit.

Cena náramku sa bežne pohybuje v sume 20.07€. Momentálne cena bola znížená na skvelých 18.25€.

Pozor: cena bola len dočasne znížená čoskoro sa znova navýši na pôvodnú hodnotu.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s náramkom Xiaomi Band 2

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše