Nepremeškajte: Xiaomi Amazfit lacnejšie s kupónom len za 98.21€ bez poplatkov navyše!

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podporyWarning: Cannot assign an empty string to a string offset in /data/2/c/2c873890-d1ea-41d5-a3c2-aa2318c010cb/xiaomiphone.sk/web/wp-content/plugins/buttons-x/includes/class.btnsx.php on line 3016

Hodinky Xiaomi Amazfit je sú teraz lacnejšie v cene 106.79€. Ponúkame ale kupón pre zľavu týchto hodiniek, kedy cena klesne na ešte lepšiu úroveň,

Spoločnosti Huami a Xiaomi na hodinkách pracovali 2 roky v USA. Hodinky obsahujú 1.34 palcový okruhlý displej s rozlíšením 300×300 pixelov. Ďalej obsahujú procesor s frekvenciou 1.2GHz, 512MB RAM, 4GB interné úložisko. V hodinkách je zabudovaný GPS čip, vďaka ktorému monitorovanie fitnes aktivít je ešte ľahšie.

V hodinkách sa nachádza batéria s kapacitou 280mAh, pri bežnom používaní denne po pol hodine behu pri zapnutom GPS vydržia 5 dní bez nabíjania. Len pri watch móde, základných vlastnostiach hodiniek výdrž hodiniek je stanovená až 11 dní. Pri zapnutom GPS a monitorovaní tepu výdrž je stanovená na 35hodín. Hodinky majú certifikáciu IP67, snímač tepu, krokomer. Hodinky je možné spárovať so Xiaomi aplikáciou Mi Fit.

Hodinky obsahujú anglický jazyk, ich cena sa pohybuje na úrovni 106.79€. Vďaka kupónu s názvom: AMAZFITG predajná cena klesne na hodnotu: 98.21€. Pri výbere poštovného typu Netherlands Registered pri doručení poplatky platiť nebudete. Aktuálna zľava platí u čiernej varianty hodiniek. Hodinky neobsahujú čínsky jazyk, konečne obsahujú anglický jazyk. Pozor: počet kupónov je v obmedzenom počte.

Prejsť do e-shopu s produktom Xiaomi Amazfit hodinky

 

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše