Objavili sa informácie o lacnejšej variante Xiaomi Mi6, CEO Xiaomi: je to podvod!

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory


Internetom najnovšie sa šíria správy, že spoločnosť Xiaomi pripravuje lacnejšiu variantu modelu Xiaomi Mi6.

Špekulovalo sa, že spoločnosť čoskoro dorazí na trh s lacnejšou variantou modelu Xiaomi Mi6 ,ktorá bude obsahovať procesor Snapdragon 660.

Sám CEO Xiaomi Lei Jun informoval verejnosť o tom, že vôbec to nie je pravda a je to obyčajný podvod.

Xiaomi Mi6 prichádza s 5.15 palcovým displejom s rozlíšením Full HD. Smartfón obsahuje procesor Snapdragon 835. V AnTuTu smartfón Mi6 dosahuje skóre 184.292 vďaka čomu je najvýkonnejším smartfónom súčasnosti.

Telo smartónu Xiaomi Mi6 je krásne zahnuté na predej aj zadnej strane. Na zadnej strane je to tzv. 4D zahnutie, kedy je smartfón zahnutý aj na bočných aj na vrchnej a spodnej časti.

Oproti predchádzajúcemu modelu batéria u nového Xiaomi Mi6 bola zvýšená na kapacitu 3 350mAh, tiež podporuje Quick Charge 4.0. Audio jack v smartfóne chýba, vďaka tomu je smartfón vode-odolný.

Smartfón získal duálny fotoaparát, každý 12 megapixelový, s optickou stabilizáciou. Predný fotoaparát 8 megapixelový. Smartfón prichádza v 5 farebných prevedeniach: biela, čierna, modrá, špeciálna strieborná edícia, keramika. V základnej edícií nechýba 6GB RAM a 64GB interné úložsko.

Xiaomi Mi6 o 10€ lacnejší bez poplatkov navyše pri doručení

Zdroj: https://www.gizmochina.com

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše