Prvý náramok Lenovo sa nachádza v predaji v sume 19.16€

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podporyWarning: Cannot assign an empty string to a string offset in /data/2/c/2c873890-d1ea-41d5-a3c2-aa2318c010cb/xiaomiphone.sk/web/wp-content/plugins/buttons-x/includes/class.btnsx.php on line 3016

Trh s nositeľnými náramkami je pre mnohé spoločnosti veľkým lákadlom v predajnosti. Tentokrát spoločnosť Lenovo prichádza na trh s prvým vlastným náramkom.

Náramok Lenovo Smart Band HW01 obsahuje 0.91 palcový OLED displej, ktorý zobrazuje čas, spálené kalórie, krokomer, tep. Náramok obsahuje špeciálny športový mód, vďaka ktorému je meranie tepu automatické každých 15. minút. Náramok tiež obsahuje tzv. anti-sleep mode, ktorý by mal zabrániť spánku. Rovnako ako všetky nositeľné náramky je ho možné spárovať so systémom iOS, alebo Android, podporuje notifikácie, prepínanie skladieb na smartfóne, slúži aj ako spúšť fotoaparátu.

Náramok je tiež odolný proti vode, obsahuje batériu s kapacitou 85mAh, vďaka ktorej vydrží približne 5 dní v pohotovosti.

Náramok prichádza v čiernom farebnom prevedení s čiernym alebo červeným náramkom. Aktuálna cena v predaji sa pohybuje na úrovni: 19.16€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Lenovo náramok

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše