Spoločnosť Xiaomi po 6 rokoch zosadila Samsung z 1. pozície najpredávanejšej značky smartfónov na indickom trhu!

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory


Screenshot_1-1-e1484810314896

 

Manu Kumar Jain, ktorý je zodpovedný za predaj Xiaomi produktov na indickom trhu prezradil veľmi pozitívne čísla v predajnosti modelu Note 4.

Za prvý kvartál tohto roku najpredávanejším smartfónom na indickom trhu sa stal Xiaomi Redmi Note 4 ! Mimochodom po 6 rokoch spoločnosť tak zosadila z prvej priečky spoločnosť Samsung! Za prvý kvartál spoločnosť Xiaomi v krajine predala viac ako 1.8 milióna kusov smartfónov modelu Xiaomi Redmi Note 4.

Xiaomi Redmi Note 4 disponuje 5.5 palcovým displejom s Full HD rozlíšením, model určený pre indický trh obsahuje procesor Snapdragon 625. Xiaomi Redmi Note 4, ktorý je určený pre ostatné trhy obsahuje procesor Helio X20. Smartfón obsahuje batériu o kapacite 4100mAh. Sklo displeja má mierne 2.5 stupňové zahnutie. Zadný fotoaparát tu nájdeme 13 megapixelový, predný 5 megapixelový. Tiež sa tu nachádza hybridný slot pre 2 simkarty, alebo 1 simkarta + micro karta. Snímač otlačkov prstov na smartfóne je umiestnený na zadnej strane. Tiež sme sa dočkali zmien u RAM a interného úložiska. Bude možné si vybrať varianty s 2GB RAM + 32GB interné úložisko, 3GB RAM + 32GB interné úložisko, 4GB RAM + 64GB interné úložisko.

Zdroj: https://www.facebook.com

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše