Už zajtra: Newsletter s 5x produktom za výrazne nižšiu cenu

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory


Milí fanúšikovia a čitatelia webového portálu Xiaomiphone.sk

Rozhodli sme sa vytvoriť špeciálne odoberanie zľavových kupónov pomocou e-mailu. 1x do týždňa v sobotu, e-mailom vám zašleme zľavové kupóny pre zaujímavé produkty, vďaka ktorým sa ich cena zníži. V maily tiež bude jeden zaujímavý kupón pre produkt, ktorého cena sa výrazne zníži. Príklad: Xiaomi Mi Band 2 s cenou okolo 20 kúpite za 6€. Platnosť tohto kupónu bude obmedzená maximálne na 5 kupónov pre prvých 5tich užívateľov, ktorý budú rýchlejší. E-mail bude zasielaný vždy v sobotu o cca 10.00 hod.

Aktualizácia: Keďže je veľký počet záujemcov o odber e-mailu stanovíme možný čas odoslania e-mailu, bude to v čase medzi 10.00 hod. – 12.00 hod. Kto má schránku Gmail, e-mail padá bohužiaľ do koša, tak si kontrolujte schránku kôš, u ostatných e-mailových poskytovateľov to vyzerá v poriadku.

Kupóny pre zľavu produktov uplatníte v e-shope Gearbest.

Pozor: Jeden kupujúci môže kúpiť maximálne 1 kus produktu.

Nižšie máte formulár pre odberu zľavových kupónov e-mailom. Po prihlásení k odberu ho vo svojej e-mailovej schránke potvrďte. Ak by sa nenachádzal v doručenej pošte skontrolujte priečinok spam.Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše