Pre veľký úspech kupón znova aktívny: Xiaomi Mi Band 2 za historicky najnižších 17.69€!

Screenshot_1

V spolupráci so zahraničným e-shopom sme si pre vás pripravili kupón pre zľavu náramku Xiaomi Mi Band 2. Tento kupón včera sa ihneď uplatnil, jeho funkčnosť bola znova obnovená, takže aktuálne funguje.

Oproti predchádzajúcemu modelu Mi Band 1S sa nová generácia náramku líši, že obsahuje displej, na ktorom je možné zobrazovať rôzne funkcie, či už srdečný tep, čas, stav batérie, spálené kalórie, krokomer. V aplikácií vo smartfóne je možné ďalej nastavovať notifikácie pre hovory, sms, budík, pripomienky, notifikácie ďalších aplikácií. Náramok tiež monitoruje váš spánok a je vode-odolný. Ďalšia skvelá funkcia, ktorou tento náramok disponuje (rovnako ako u predchádzajúceho modelu) je odomknutie Xiaomi telefónu bez nutnosti zadávania hesla alebo otlačku prsta. Čiže ak máte náramok na ruke Xiaomi telefón odomknete bez nutnosti verifikácie. Udávaná výdrž batérie 20 – 25 dní. Samozrejmosťou je kompatibilta s iOS a Android, na všetko slúži aplikácia Mi Fit.

Cena náramku sa pohybuje v sume 20.07€. Vďaka kupónu s názvom: BandG2 jeho cena klesne na najnižších 17.69€. Tak nízka cena tu ešte nikdy nebola.

Pozor v obehu je len 100 kupónov, ktoré sú zdielané aj so zahraničnými stránkami, tak kto má záujem objednávajte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Mi Band 2 v cene 17.79€ s kupónom: iOSMIB

Tu môžete vidieť odkaz na aplikáciu Mi Fit v Google Play

[googleplay url=“https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xiaomi.hm.health&hl=sk“/]

Z EU skladu produkty do 4 dní máš doma, žiadne DPH/CLO pri doručení