Xiaomi Amazfit kúpite lacnejšie vďaka nášmu kupónu, bez ďalších poplatkov pri doručení

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podporyWarning: Cannot assign an empty string to a string offset in /data/2/c/2c873890-d1ea-41d5-a3c2-aa2318c010cb/xiaomiphone.sk/web/wp-content/plugins/buttons-x/includes/class.btnsx.php on line 3016

Xiaomi Amazfit hodinky kúpite za nižšiu cenu vďaka nášmu kupónu, navyše nebudete platiť ďalšie poplatky pri doručení.

Spoločnosti Huami a Xiaomi na hodinkách pracovali 2 roky v USA. Hodinky obsahujú 1.34 palcový okruhlý displej s rozlíšením 300×300 pixelov. Ďalej obsahujú procesor s frekvenciou 1.2GHz, 512MB RAM, 4GB interné úložisko. V hodinkách je zabudovaný GPS čip, vďaka ktorému monitorovanie fitnes aktivít je ešte ľahšie.

V hodinkách sa nachádza batéria s kapacitou 280mAh, pri bežnom používaní denne po pol hodine behu pri zapnutom GPS vydržia 5 dní bez nabíjania. Len pri watch móde, základných vlastnostiach hodiniek výdrž hodiniek je stanovená až 11 dní. Pri zapnutom GPS a monitorovaní tepu výdrž je stanovená na 35hodín. Hodinky majú certifikáciu IP67, snímač tepu, krokomer. Hodinky je možné spárovať so Xiaomi aplikáciou Mi Fit.

Hodinky obsahujú anglický jazyk, ich cena sa pohybuje na úrovni 109.26€. Vďaka kupónu s názvom: HUAMIA ich cena klesne na úroveň 104.71€. Pri výbere poštovného typu: SF Express nebudete platiť ďalšie poplatky pri ich doručovaní.

Kliknutím SEM Prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Amazfit hodinky v cene 104.71€ vďaka kupónu: HUAMIA

 

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše