Xiaomi Mijia QiCycle elektrobike si môžeš objednať aj ty, CLO a DPH platí odosielateľ

Xiaomi Mijia QiCycle sa predáva v čiernom a bielom farebnom prevedení

Niektoré Xiaomi produkty je veľmi problematické dodávať do všetkých krajín sveta prostredníctvom predajcov tretích strán. Jeden z predajcov elektro bicyklov predsa len odosiela Xiaomi Qicycle aj na Slovensko.

Xiaomi Mijia QiCycle je elektrický bicykel u ktorého môžete nastaviť až 4 režimy pomáhania elektrickou energiou pri jazde. Prvá je 0%, kedy je elektrický pohon vypnutý. Druhá 50%, ktorá dopomáha pri jazde na polovicu, potom je 100% a ešte 150% čiže čistý elektrický pohon bez potreby dopomáhania.

Bicykel obsahuje palubný počítač, na ktorom je možné nastaviť režimy jazdy a tiež zobrazuje aktuálnu rýchlosť a stav batérie. Bicykel vďaka svojím rozmerom je jednoduché rozložiť a prevážať v kufri automobilu. Bicykel jednoducho spárujete aj so smartfónom pomocou aplikácie MIJIA QiCYCLE ktorú vidíte na konci tohto článku.

Cena bicyklu sa pohybuje na úrovni 832.60€, v cene už je zahrnuté poštovné, odosielateľ garantuje vybavenie CLA a DPH, čiže žiadne dodatočné poplatky pri doručení, bicykel je odosielaný cez spoločnosť UPS najskôr do Holandska. Produkt objednávajte prostredníctvom poštovného: UPS Express Saver.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Mijia QiCycle

Vyjadrenie predajcu

 

[googleplay url=“https://play.google.com/store/apps/details?id=com.velomi.app&hl=sk“/]

Z EU skladu produkty do 4 dní máš doma, žiadne DPH/CLO pri doručení