Tak to áno: Vernee Thor E s ideálnym 5 palcovým displejom, 5020 mAh batériou s našim kupónom len za 88.99€ z pôvodných 95.22€!

Spoločnosť Vernee oficiálne začiatkom mesiaca predstavila prostredníctvom webových stránok nový model smartfónu Thor E. Dnes sme si pripravili zľavový kupón pre tento model.

Vernee Thor E prichádza s 5 palcovým e-ink displejom s rozlíšením HD, 3GB RAM, 16Gb interným úložiskom rozšíriteľným pomocou Micro SD kariet až do kapacity 128GB. Procesorom smartfónu je Mediatek MTK6753 taktovaný na 1.3GHz. Smartfón obsahuje 8 megapixelový zadný fotoaparát, 2 megapixelový predný fotoaparát. Samozrejmosťou je podpora Dual Sim. Veľkým prekvapením, že toto je jeden z mála smartfónov, ktorý pri 5 palcovej uhlopriečke obsahuje až 5020mAh batériu, čo je skutočne skvelá vec.

V smartfóne je možné aktivovať špeciálny e-link režim, vďaka ktorému pri 20% výdrže batérie smartfón dokáže fungovať až 1 deň. Displej sa zmení na čiernobiele farebné zobrazenie. Smartfón prichádza vo farebnom prevedení šedá a čierna.

Šedé prevedenie sa aktuálne nachádza v skvelej cene 95.22€. Vďaka nášmu kupónu s názvom: ThorE4G cena smartfónu klesne na parádnych: 88.99€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Vernee Thor E

Pri výbere poštovného typu Netherlands Post Registred nebudete platiť ďalšie poplatky pri doručení

Z EU skladu produkty do 4 dní máš doma, žiadne DPH/CLO pri doručení