Exkluzívny kupón! Najlepší Xiaomi router v EU sklade s cenou 26.78€!

Jednoznačne ak hľadáte najlepší router do domácnosti je ním model Xiaomi Mi Wifi 3. V spolupráci so zahraničným e-shopom sme si pripravili zľavový kupón pre tento model.

Xiaomi Mi Wifi 3 router obsahuje 1 wan port pre príjem internetu z hlavného routeru a 2 lan porty pre zdielanie pripojenia k zariadeniam. Tento router je ideálny pre bežné internetové pripojenie. Router obsahuje dve frekvencie 2.4GHz a 5GHz. Rýchlosť po LAN sieti je 100Mbps, wifi: 2.4GHz (300Mbps) a 5GHz (867Mbps). Tento model obsahuje aj anglický jazyk pri LAN konfigurácií, ale lepšia a ľahšia možnosť je nastaviť router jednoducho cez aplikáciu Mi Wifi pre smartfóny, kde aplikácia Mi Wifi je tiež v angličtine. Konečne to nie je len verzia routru s čínštinou, ale konečne má už aj angličtinu.

Tento model obsahuje aj USB port, vďaka ktorému k routru pripojíte externý USB disk, ktorý slúži na vlastný Cloud. Čiže váše data Xiaomi smartfónu jednoducho môžete zálohovať na tento disk. Cena routru v EU sklade sa pohybuje na úrovni 29.36€. Vďaka nášmu kupónu s názvom: MiRouter jeho cena klesne na perfektných: 26.78€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Router v EU sklade