Lacnejšia varianta modelu Xiaomi Mi6 model Mi6C možno príde spolu s modelom Mi6 Plus!

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory


Nového modelu Xiaomi Mi6 sme sa dočkali, ale spoločnosť nepredstavila variantu Mi6 Plus, ktorá mala obsahovať väčší displej.

Najnovšie špekulácie analytika odhaľovali, že spoločnosť sa rozhodla tento model vynechať. Ale je tomu skutočne tak? Ešte tu stále šanca je, že spoločnosť tento model predstaví. Ihneď po predstavení sa objavila informácia, že smartfónu sa dočkáme, ale o 2 mesiace neskôr.

Nedávne informácie odhaľujú, prečo smartfón nebol predstavený popri modelu Mi6. Dôvodom je vysoká objednávka procesorom Snapdragon 835 pre spoločnosť Samsung. S týmto sme sa stretli ešte pred predstavením modelu Xiaomi Mi6 a vznikali tak pochybnosti, že model Mi6 nezíska plnohodnotný procesor Snapdragon 835 a že procesor možno bude podtaktovaný, našťastie sa tak nestalo.

Ďalšie informácie odhaľujú, že spoločnosť plánuje predstaviť aj lacnejšiu variantu modelu Mi6, model Mi6C. Práve tento model by mal obsahovať vlastný procesor spoločnosti Xiaomi, Surge S2. Keďže to je lacnejšia varianta v tomto prípade by mala byť RAM o kapacite 3GB, prípadne 4GB.

Zdroj: http://www.xiaomiphone.com

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše