Máme to znova: Exkluzívny kupón pre Xiaomi Band 2 v cene 15.12€ z pôvodných 17.79€

Screenshot_1

V spolupráci so zahraničnm e-shopom sme si pre našich odberateľov kupónov prostredníctvom e-mailu pripravili 20x kupónov pre Xiaomi Band 2 náramok z pôvodnej ceny 17.79€, kedy cena náramku klesne na úroveň 15.12€. Kupón bude platný aj pre nových aj pre starých zákazníkov Gearbestu.

Oproti predchádzajúcemu modelu Mi Band 1S sa nová generácia náramku líši, že obsahuje displej, na ktorom je možné zobrazovať rôzne funkcie, či už srdečný tep, čas, stav batérie, spálené kalórie, krokomer. V aplikácií vo smartfóne je možné ďalej nastavovať notifikácie pre hovory, sms, budík, pripomienky, notifikácie ďalších aplikácií. Náramok tiež monitoruje váš spánok a je vode-odolný. Ďalšia skvelá funkcia, ktorou tento náramok disponuje (rovnako ako u predchádzajúceho modelu) je odomknutie Xiaomi telefónu bez nutnosti zadávania hesla alebo otlačku prsta. Čiže ak máte náramok na ruke Xiaomi telefón odomknete bez nutnosti verifikácie. Udávaná výdrž batérie 20 – 25 dní. Samozrejmosťou je kompatibilta s iOS a Android, na všetko slúži aplikácia Mi Fit.

Exkluzívny zľavový kupón zasielame dnes o 10.00 hod. našim odberateľom e-mailom. Zľavový kód bude možné uplatniť v e-shope GEARBEST.COM

Nižšie máte formulár pre odberu zľavových kupónov e-mailom. Po prihlásení k odberu ho vo svojej e-mailovej schránke potvrďte. Ak by sa nenachádzal v doručenej pošte skontrolujte priečinok spam.

 

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s náramkom Xiaomi Band 2

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť