MGCOOL má nové sluchátka s cenou len 15.12€ a výdržou až 8 hodín, dostupné v predpredaji

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podporyWarning: Cannot assign an empty string to a string offset in /data/2/c/2c873890-d1ea-41d5-a3c2-aa2318c010cb/xiaomiphone.sk/web/wp-content/plugins/buttons-x/includes/class.btnsx.php on line 3016

Spoločnosť MGCOOL, ktorá je podznačkou spoločnosti Elephone po viacerých modeloch akčných kamier prichádza na trh s ďalšími vlastnými sluchátkami.

Nové sluchátka s názvom MGCOOL WAVE sú bezdrôtové bluetooth sluchátka, ktoré disponujú batériou s kapacitou 100mAh. Vďaka tejto kapacite vydržia 7 – 8 nepretržitého hovoru, alebo počúvania hudby. Nové sluchátka tiež majú certifikáciu IPX7, vďaka ktorej sú vode-odolné. Vďaka technológií ATP-X prenos hudby cez bluetooth má výrazne lepšiu kvalitu.

Podľa spoločnosti práve táto technológia poskytne zvukovú reprodukciu podobnú nosičom CD a zároveň znižuje oneskorenie pri prehrávaní vzdialenom ovládaní. Rozhodujúci je aj dizajn sluchátok vďaka novej vnútornej štruktúre, ktorá zvyšuje ich hlasitosť a čistotu zvuku. Sluchátka tiež obsahujú technológiu šumu CVC6.0 od spoločnosti Qualcomm.

Nové sluchátka sa už nachádzajú v predpredaji v sume 15.12€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom MGCOOL Wave sluchátka

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše