Najlacnejšia vlajková loď so 6GB RAM prichádza: Vernee Mars Pro len za 195.79€!

Spoločnosť Vernee prichádza na trh s novým modelom smartfónu s názvom Vernee Mars Pro.

Tento model je vylepšenou variantou modelu Vernee Mars. Vernee Mars Pro prichádza s 5.5 palcovým, ktoré chráni odolné sklo Gorilla Glass 3, s Full HD rozlíšením. Smartfón obsahuje procesor Helio P25 taktovanom na 2.5 GHz. Vylepšenia sa dočakla RAM na úrovni 6GB, spolu so 64GB interným úložiskom, podporoa kariet až do veľkosti 256GB.
Zaujímavé je umiestnenie snímača otlačkov prstov, ten je umiestnený na bočnej pravej strane smartfónu.

Smartfón ďalej obsahuje 13 megapixelový zadný fotoaparát, 5 megapixelový predný fotoaparát. Konektor v smartfóne sa nachádza USB port typ C. Batéria sa dočkala vylepšenia z pôvodných 3000mAh na 3500mAh. Taktiež podporuje technológiu rýchlonabíjania, vďaka ktorej behom 30.minút smartfón nabijete na približne 1 deň používania. Telo zariadenia je kovové a smartfón je tenký len 7.6mm. Samozrejmosťou sú tu všetky jazyky v operačnom systéme Android 7.0.

Smartfón je možné objednať v zahraničnom e-shope vo variante so 6GB RAM a 64GB interným úložiskom v cene 195.79€. Prii výbere typu poštovného odporúčame vybrať typ Netherlands Registred.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Vernee Mars Pro

 

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť