Qualcomm prichádza so snímačom otlačkov prstov v displeji a v kovovom tele!

Výpredajový november je TU: Novembrová súťaž pre všetky objednávky KLIKNUTÍM SEM

 

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Výrobca mobilných procesorov Qualcomm oznámil novú technológiu, s ktorou by sme sa v smartfónoch mohli stretnúť už začiatkom budúceho roku.

Spoločnosť vyvinula snímač otlačkov prstov, ktorý je možné integrovať pod sklo displeja, ale aj pod displej samotný. Taktiež tento snímač je možné integrovať pod kovové telo smartfónu. Čiže máme 3 druhy integrácie snímača otlačkov. Snímač otlačkov pre sklo a kov bude dostupný pre procesory Snapdragon 630 a Snapdragon 660. Pre nové typy procesorov, Snapdragon série 800, série 600, série 200 ktoré prídu na mobilný trh bude dostupný snímač otlačkov pre displej, kov, aj pre sklo displeja.

Spoločnosť Qualcomm tvrdí, že ich skenery dokážu detekovať otlačky prstov pod vodou, tiež dokážu zmerať srdcovú frekvenciu a prietok krvi pre bezpečnejšiu autentifikáciu. Hlavným bodom dnešného oznámenia bolo partnerstvo so spoločnosťou Vivo. Qualcomm hovorí, že spolupracuje s čínskym výrobcom a nové senzory otlačkov prstov Qualcommu sa budú nachádzať v smartfónoch Vivo od modelu Xplay6. Toto oznámenie je posledný kúsok puzzle, kedy nám je všetko jasné. Spoločnosť Vivo skutočne ako prvá príde so smartfónom s integrovaným snímačom priamo v displeji!

Zdroj: https://www.gizmochina.com

Výpredajový november je TU: Novembrová súťaž pre všetky objednávky KLIKNUTÍM SEM

 

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše