Spoločnosť Nubia vypredala vlajkovú loď Z17 behom 51 sekúnd!

Spoločnosť Nubia 1. júna predstavila svoju novú vlajkovú loď, model Z17.

Najnovšie informácie odhaľujú, že po dnešnom spustení predaja v Číne prostredníctvom e-shopu Jingdong sa nový model vypredal behom 51 sekúnd.

Nubia Z17 prichádza s 5.5 palcovým displejom s rozlíšením Full HD, mobilný procesor Snapdragon 835, ktorý obsahuje plný takt 2.45GHz. Ďalej je to RAM s kapacitou 6GB, dokonca aj 8GB, 64GB a 128GB interné úložisko. Batéria v smartfóne dosahuje kapacitu 3200mAh. Na zadnej strane smartfón získal duálny fotoaparát 23 megapixelový a 12 megapixelový, predný selfie fotoaparát je 16 megapixelový. Smartfón obsahuje dotykové tlačítko pod displejom, ktoré slúži aj ako LED notifikačná diódka.

Predná aj zadná strana má mierne 2.5 stupňové zahnutie skla. Smartfón obsahuje snímač otlačkov prstov na zadnej strane. Smartfón má podporu rýchlonabíjania Quick Charge 4.0+. Navyše smartfón je vode-odolný a nárazu-odolný. Vďaka spomínanej technológií rýchlonabíjania stačí smartfón nabiť 5 minút a vydrží vám až 5 hodín nepretržitého telefonického hovoru. Pri 25. minútovom nabíjaní smartfónu batériu nabijete na úroveň skvelých 50%.

Zdroj: https://www.gizmochina.com

Z EU skladu produkty do 4 dní máš doma, žiadne DPH/CLO pri doručení