Toto je dizajn pripravovaného MIUI9!

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory


Spoločnosť Xiaomi intenzívne pracuje na novej operačnej nadstavbe MIUI9.

Najnovšie informácie odhaľujú, že pripravovaná nadstavba možno získa vylepšený dizajn užívateľského rozhrania. Spoločnosť by v novom systéme mala nahradiť pôvodnú tému novou témou s názvom Geometry, ktorú môžeme vidieť na obrázku vyššie. Ide o tému, ktorá ponúka jasný čistý dizajn z prehliadania s jednoduchými tapetami a ikonami.

CEO spoločnosti Xiaomi Lei Jun sa vyjadril, že dizajn nového systému MIUI9 bude hladší, stabilnejší, ako predchádzajúca verzia MIUI8. Okrem optimalizácie a lepšieho výkonu, nový systém prinesie množstvo nových funkcií. 

Spoločnosť Xiaomi plánuje vydať prvú beta verziu systému MIUI9 už v júli. Nová nadstavba MIUI9 pobeží na systéme Android 7.1.1. Medzi najočakávanejšie funkcie patrí funkcia PIP (picture in picture), ktorá vlastne umožní vložiť otvorenú aplikáciu na widget, ktorý bude na domovskej obrazovke. Na obrázku nižšie môžeme vidieť ako táto funkcia bude vyzerať.

Ďalej sa očakáva funkcia rozdelenia obrazovky pre dve aplikácie. Táto funkcia bola predstavená pri predstavení nového Xiaomi Max 2.

V novej verzií tiež bude možné vymazať integrované aplikácie spoločnosti Xiaomi ako napríklad kalkulačka, alebo kalendár. Nová verzia tiež bude obsahovať funkciu nahrávanie obrazovky, s ktorou sme sa už stretli u vývojárskej verzie MIUI8. Do ostrej prevádzky nová MIUI9 príde v auguste, od kedy sa nová verzia bude nachádzať u novo vyrobených smartfónov Xiaomi.

Zdroj: http://www.xiaomiphone.com

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše