Toto sa často nevidí: Amazfit Health Band o 37€ teraz lacnejší!

Spoločnosť Huami, ktorá je dcérskou spoločnosťou Xiaomi, koncom apríla prišla na trh s vlastným náramkom! Šikovné náramky Xiaomi Mi Band sa predávajú pod značkou Xiaomi, ale v skutočnosti ich vyrába spoločnosť Huami. Taktiež na trhu poznáme aj Xiaomi Huami hodinky Amazfit.

A práve názov nového náramku je Amazfit Health Band. Mi Band 2 je známy svojou nízkou cenou, no v prípade Amazfit náramku cena produktu je vyššia. Náramok na jedno nabitie vydrží 7 dní, má certifikáciu IP67 vďaka ktorej je vode a prachu odolný. Obsahuje rovnaké funkcie ako Xiaomi Mi Band 2. Obsahuje vstavný čip EKG (elektrokardiogram), ktorý dokáže detegovať EKG kedykoľvek a kdekoľvek.

Po synchronizácii sa údaje zobrazia na displeji smartfónu. Môže tiež zistiť variabilitu srdcovej frekvencie (HRV). Náramok tiež obsahuje fotoelektrický snímač PPG pre nepretržité sledovanie srdcovej frekvencie a spánku. Náramok sa predáva vo farbe: čierna, neskôr budú dostupné farebné prevednia zafírová modrá, ružová zlatá. Náramok spolupracuje so systémom iOS a Android.

Cena náramku doteraz sa v predaji pohybovala na úrovni 127.79€, momentálne cena náramku klesla na parádnych: 88.99€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Amazfit náramok

Odporúčame vybrať typ poštovného Netherlands Registred