Toto sú najlacnejšie šikovné hodinky teraz v zníženej cene 8€

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podporyWarning: Cannot assign an empty string to a string offset in /data/2/c/2c873890-d1ea-41d5-a3c2-aa2318c010cb/xiaomiphone.sk/web/wp-content/plugins/buttons-x/includes/class.btnsx.php on line 3016

Hodinky DZ09 sú najlacnejšími smart hodinkami na trhu. Zahraničný e-shop znížil ich cenu na ešte nižšiu úroveň.

Hodinky DZ09 obsahujú 1.54 palcový displej s rozlíšením 240×240 pixelov. Vďaka batérií s kapacitou 380mAh vydržia aj 6 dní v pohotovostnom režime v závislosti od používania bluetooth prepojenia so smartfónom, vtedy sa ich pohotovostný režim skráti na 1 – 2 dni. Hodinky dokonca obsahujú 0.8 megapixelový fotoaparát, taktiež obsahujú reproduktor pre prehrávanie hudby z interného 32MB úložiska, ktoré je možné rozšíriť pomocou Micro SD karty. Medzi bežné funkcie patrí krokomer, príjmanie hovorov, taktiež nahrávanie zvuku.

Taktiež obsahujú slot na Simkartu, možnosť písania SMS správ zo simkarty v hodinkách, alebo z prepojenia bluetooth hodiniek so smartfónom. Hodinky taktiež podporujú notifikácie zo smartfónu. Hodinky neobsahujú slovenčinu, obsahujú angličtinu.

Cena hodiniek momentálne v rámci výpredaja klesla na neuveriteľných 8.00€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom najlacnejšie DZ09 šikovné hodinky

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše