Ulefone Gemini Pro sa odhaľuje na oficiálnom unboxing videu

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podporyWarning: Cannot assign an empty string to a string offset in /data/2/c/2c873890-d1ea-41d5-a3c2-aa2318c010cb/xiaomiphone.sk/web/wp-content/plugins/buttons-x/includes/class.btnsx.php on line 3016

Spoločnosť Ulefone koncom mája predstavila svoju novú vlajkovú loď, smartfón Ulefone Gemini Pro. Tentokrát spoločnosť zverejnila oficiálne unboxing video k novému smartfónu.

 

Ulefone Gemini Pro prichádza s 5.5 palcovým displejom s rozlíšením Full HD, procesorom Mediatek MTK6797 taktovanom na 2.6GHz, RAM s kapacitou 4GB, 64GB interným úložiskom. Zadný fotoaparát smartfónu je duálny, oba 13 megapixelové, predný fotoaparát je 8 megapixelový.

Snímač otlačkov je umiestnený v domovskom tlačítku na prednej strane smartfónu. Smartfón obsahuje batériu s kapcitou 3680mAh, interné úložisko je možné rozšíriť pomocou Micro SD kariet. Samozrejmosťou je dual sim, smartfón beží na operačnom systéme Android 7.1. Na nabíjanie slúži USB konektor typu C.

Smartfón v predaji sa pohybuje v skvelej cene 231.39€. Ak by bol balík predsa zadržaný na colnici, poplatky navyše vyjdu na úrovni 47€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Ulefone Gemini Pro

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše