Už o hodinku: Xiaomi Mi Band 2 len za 14.94€

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory


Oproti predchádzajúcemu modelu Mi Band 1S sa nová generácia náramku líši, že obsahuje displej, na ktorom je možné zobrazovať rôzne funkcie, či už srdečný tep, čas, stav batérie, spálené kalórie, krokomer. V aplikácií vo smartfóne je možné ďalej nastavovať notifikácie pre hovory, sms, budík, pripomienky, notifikácie ďalších aplikácií. Náramok tiež monitoruje váš spánok a je vode-odolný. Ďalšia skvelá funkcia, ktorou tento náramok disponuje (rovnako ako u predchádzajúceho modelu) je odomknutie Xiaomi telefónu bez nutnosti zadávania hesla alebo otlačku prsta. Čiže ak máte náramok na ruke Xiaomi telefón odomknete bez nutnosti verifikácie. Udávaná výdrž batérie 20 – 25 dní. Samozrejmosťou je kompatibilta s iOS a Android, na všetko slúži aplikácia Mi Fit.

Exkluzívny zľavový kupón zasielame dnes večer o 20.00 hod. našim odberateľom e-mailom. Zľavový kód bude možné uplatniť v e-shope GEARBEST.COM

Odporúčame pre nových užívateľov sa registrovať do e-shopu. 

Testne pred 20.00 hod. sa užívatelia prihláste do e-shopu Gearbest. O 20.00 hod. zasielame kupóny newsletterom, tak sledujte doručenú poštu vo vašej e-mailovej schránke, prípadne pozrite aj SPAM, ak by náhodou náš newsletter bol v SPAME.

Nižšie máte formulár pre odberu zľavových kupónov e-mailom. Po prihlásení k odberu ho vo svojej e-mailovej schránke potvrďte. Ak by sa nenachádzal v doručenej pošte skontrolujte priečinok spam.

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše